VÝTVARNÉ DÍLNY PRO ŠKOLY A MLÁDEŽ

3. 2. — 18. 6. 2017
Program se uskuteční v prostorách Leica Gallery Prague (Školská 28, Praha 1, zast. tram.: Vodičkova) během čtvrtečního dopoledne, jeho délka je standartně 60 - 90 minut. Konkrétní datum, čas, požadovanou délku programus a úroveň náročnosti prosím dohodněte s lektorkou Marií Bakšteinovou. Cena za vstup a program je 30 Kč / student (platba v hotovosti na místě), učitelé mají vstup zdarma.

Více o programu:

Fotografie Jaroslava Prokopa se stanou výchozím bodem pro tématizování pojmů jako oficiální kultura, underground, normalizace, budeme mluvit a snad i trošku pocítíme, jaké to je bát se mluvit otevřeně a říkat pravdu, proč člověk potřebuje a chce někam patřit, a proč je hudba tak silný motiv. Také tohle téma aktualizujeme a budeme spolu srovnávat dnešní komerční a alternativní hudbu, budeme mluvit o konzumu a o tom, co je dnes alternativa, kam chceme patřit my sami a jaká jevlastně ta dnešní svoboda.
V neposlední řadě si poslechneme a snad i prožijeme některé písně od focených hudebníků, kteří nám budou hrát a zpívat při výtvarné práci v prostorách galerie.
Podrobnější informace o programu na e-mailu: vytvarnadilna@lgp.cz

V případně zájmu o tuto akci pro Vaší třídu si prosím rezervujte účast prostřednictvím e-mailu vytvarnadilna@lgp.cz nebo na tel. 775 311 083 (Marie Bakšteinová, lektorka LGP). Vstupné se platí v hotovosti na místě.

Výstava potrvá do 18. 6. 2017.

Pro přihlášení prosím vyplňte formulář níže. Těšíme se na Vaší návštěvu.  

Mám zájem dostávat nejnovější informace na e-mail.

Leica Gallery Prague je součástí mezinárodní sítě Leica galerií.