Křest knihy "I JÁ SE TOULAL ULICEMI MANHATTANU"

29. 11. 2021

Zveme Vás na opožděný křest knihy, který se nemohl kvůli pandemii Covid-19 konat při jejím vydání.

Kniha I já se toulal ulicemi Manhattanu vyšla v loňském roce v nakladatelství Kant. Povídání o New Yorku s autorkou knihy a prezentace jejích fotografií se uskuteční v Leica Gallery Prague v pondělí 29. 11. 2021 od 18 hodin. Rezervace míst nutná na e-mailu: post@lgp.cz

I JÁ SE TOULAL ULICEMI MANHATTANU
Text a fotografie: Eva Heyd
Ilustrace: Jan Trakal
Grafická úprava: Martina Kupsová, Klára Zahrádková
Vydalo nakladatelství Kant

O městě, které nyní nikdy nespí.  Nebylo tomu tak ale vždycky..

Přijměte pozvání na výlety proti proudu času po souřadnicích místa zvaného kdysi Mannahatta. Cesty jsou protkané životními příběhy lidí, kteří svým zápalem, energií a schopnostmi utvářeli jeho podobu, atmosféru a svébytnost.
Fakta i zajímavosti vzniku metropole, která se stala vlajkovou lodí nastupujícího nekompromisního kapitalismu, nabízí řadu impulzů k přemýšlení o hodnotách našeho života i společnosti.
Kniha je i díky jedinečným ilustracím nejen průvodcem pro čtenáře, kteří se do New Yorku chystají, ale i inspirativním a vizuálním zážitkem pro ty, kteří se budou těšit návštěvou historických osobností a míst jen ve své mysli.

Beseda se uskuteční v Leica Gallery Prague v pondělí 29. 11. 2021 od 18 hodin. Vstup zdarma, rezervace míst nutné na mailu:  post@lgp.cz