Komentovaná prohlídka s Vasilem Stankem

24. 9. 2020

Technika, kterou použil Vasil Stanko při fotografování svého cyklu Rodinný portrét, je unikátní a přitom pro tohoto autora typická – s využitím několikanásobného zrcadlení vytváří kompozice, které mají nezaměnitelnou vizualitu a vícevrstevný obsah. Jak takovéto “zrcadlené obrazy” vznikají, co předcházelo zmáčknutí spoušti? Jak si vybíral Vasil Stanko své modely?  A kdo byl hlavním režisérem kompozic, které jsou u každého modelu jiné, nezaměnitelné, zaplněné důvěrně blízkými osobami a intimním prostředím  fotografovaných?

 

 

Na otázky, které vás napadají při prohlídce výstavy Rodinný portrét, bude odpovídat její autor při komentované prohlídce. Ta se uskuteční ve čtvrtek 24. 9. 2020 od 18 hodin v Leica Gallery Prague.

Vstupné na komentovanou prohlídku je stejné jako běžné vstupné na výstavu, tj. 70 korun základní vstupné, 40/30 korun snížené vstupné.

Prosíme o rezervaci míst na e-mailu post@lgp.cz

Účast na komentované prohlídce se bude řídit aktuálními hygienickými nařízeními kvůli Covid-19 a tímto Vás žádáme o jejich sledování a respektování.